SaatBir® ... Ve o saat, bir aşkı değiştirir...

Anasayfa Cinsellik Oral seks nasıl yapılır?

Oral seks nasıl yapılır?

Oral seks, cinsel yaşama fevkalade lezzet katan çok özel bir fantezidir. Partnerlerin vazgeçemedikleri “oral seks” cinsel yaşamın ütopyası gibidir adeta. Bir başka ifadeyle, oral seks kadının ve erkeğin cinsel yaşamlarında en çok zevk aldıkları ilişki türüdür.

“Paraşüt açılıncaya kadar gökyüzünden aşağıya doğru hızla süzülürken yaşanılan duygu gibidir adeta oral seks.”
“Bulutların arasında çılgınca ve çığlık atarcasına yaşanılan hazdır oral seks”
“Oral seks, güçlü bir elektrik akımına kapılmaktır adeta.”
“Oral seks, özgürce ve sınırsız coşkuyla titremektir titretmektir”

Bir kadın için yapabileceğiniz en harika şeylerden biri ona oral seks yapmanızdır. Oral seksle sevildiğini, saygı duyulduğunu, seksi olduğunu hissetmesini ve olağanüstü bir orgazm yaşamasını sağlayabilirsiniz. Birçok kadın kendisine oral seks yapılmasını vajinal ilişkiden daha çok sever. Klitorisin olağanüstü uyarıldığı bu seks türü bir kadının orgazm yaşamasının en kolay yoludur. Bir kadın için erkeğinin onu (vajina sıvısının tadını, kokusunu) ne kadar lezzetli bulduğunu bilmek kadar heyecanlandıran pek az şey vardır. Aksi de doğrudur. Eğer hoşlanmadığınızı düşünürse de heyecanı tümden kaybolacaktır. Eğer partnerinizin kokusu dayanamayacağınız kadar kötüyse veya hoşunuza gitmiyorsa oral seks yapmadan önce birlikte güzelce bir duş alın. Su ve sabun kokuları yok edecektir.

İyi bir oral seks yapmak için kadınların hassas bölgelerini iyi bilmelisiniz. Nazik olduğunuz sürece hiç bir terslik yaşamazsınız; merak etmeyin, rahat olun. Partnerinizin genital bölgesini, vajina girişini, klitorisini veya anal bölgesini nasıl olursa olsun, yalamanız ve emmemeniz onun hoşuna gidecektir. İşe yaradığını anladığınız bir yöntem veya nokta bulduğunuzda daha da güzelini bulmadan veya şakalaşmıyorsanız oralardan çok uzaklaşmayın.

Oral seks teknikleri hakkında:

Oral sekste yalama:
Çenenizi ve dilinizi yumuşak ve rahat bırakın ve kadınızın vajinal girişinden yukarı klitorise kadar onu yalayın. Sonra vajinanın dış dudaklarını takip ederek sağlı sollu aşağıya geri inin. Bu yukarı aşağı hareketi tekrar etmek açılış için çok iyi bir tekniktir.

Vajina Dudaklarını Kendi Dudaklarınızla Tutmak:
Vajina dudaklarının ikisini birden dudaklarınızın içine alıp birleştirin ve dilinizi iç ve dış dudakların arasında iki yana gezdirin. Bunun için biraz yan durmanız gerekebilir.

Oral sekste dil ile giriş çıkış:
Kadınlarda cinsel uyarı sağlayan sinir uçlarının büyük kısmı vajina ağzı ve vajina içindeki ilk birkaç santimlik bölümdedir. Dilinizi vajina girişinden içeri sokarak bu alanları uyarabilirsiniz. Dilinizin nispeten kısa olması nedeniyle bunu yaparken uygulayabileceğiniz teknikler sınırlıdır. Dilinizi içeri ve dışarı hareket ettirebilirsiniz. Gıdıklar gibi çabuk dokunuşlar yapabilirsiniz. Ayrıca vajina girişinin hemen iç kısımlarında dilinizle daireler çizebilirsiniz.

Oral sekste fiske:
Vajinanın dış dudaklarını parmaklarınızla iki yana açın. Dilinizi ucunu sivri olacak şekilde uzatıp klitorisinin çevresine nazik fiskeler atın. Klitoris etrafında gezinebilirsiniz ama gene en hassas yer olan klitorise geri dönmelisiniz. Bu hareket bazı kadınları zevkten çıldırtırken bazıları aşırı şiddetli uyarıldıkları için çok fazla istemeyebilir. Klitorisi dilinizle uyarırken kadınınızın nasıl bir şiddetle dokunulmasından hoşlandığını tam kestiremiyorsanız oldukça hafif ve nazik dokunuşlarla başlayın sonra hafif hafif basıncı değiştirebilirsiniz. Bu sırada kadınınızın inlemelerinin zevkten mi yoksa acıdan mı olduğuna dikkat edip hareketlerinizi ona göre ayarlayın. Genellikle ancak kadın orgazma yaklaştığında daha çok basınç uygulayabilirsiniz. Bu sırada kadın genellikle sizin başınızı vajinasına doğru bastırarak veya sizi sözle yönlendirerek bunu size belli edecektir.

Buradan itibaren anlatılacak teknikler daha şiddetli uyarılar oluşturan hareketler olduğundan ancak kadın orgazma yaklaştığında (doğal vajina salgısı oluştuğunda / iyice ıslandığında) uygulanmalıdır. Bunlar bazı kadınlara orgazm olmak üzereyken bile fazla şiddetli gelebilir.

Oral sekste klitorisi emip bırakmak:
Parmaklarınızla dış dudakları iki yana açıp biraz yukarı doğru çekerek klitorisini ortaya çıkartın. Klitorisini ağzınıza biraz çekip bırakarak kısa ve hızlı bir şekilde emin. Bunu adeta onun vajinasının üstünde duran bir parça keki ağzınızla alıyormuşsunuz gibi yapabilirsiniz. Bu kadın için inanılmaz bir histir ve hareketlerinden sanki ona acı veriyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Çok uzatmayın. İlk başlarda dişlerinizi kullanmamanızı ve çok şiddetli emmemenizi öneririz.

Oral sekste klitorisi emerek tutmak:
Yukarıdaki gibi klitorisini ortaya çıkartıp ağınıza alın ve nazikçe ağzınızda tutarak emin. Aynı anda dilinizle klitorisin üstünde ve çevresinde gezinin. Bunu çok hafif veya çok şiddetli yapabilirsiniz. İsterseniz aynı anda parmağınızı da vajinasına sokarak (parmak tekniği) onu çok hızlı ve şiddetli bir şeklide orgazma ulaştırabilirsiniz.

Oral sekste dil tüpü:
Dilinizi boru gibi yapın (yapamıyorsanız boş verin, bazı kimseler anatomik olarak bunu yapamaz). Bu teknik özellikle 69 denilen çiftlerin baş aşağı birbirine oral seks yaptığı pozisyon için uygundur. Dilinizi klitorisin etrafında bir boru (tüp) oluşturacak şekilde sarın. Sonra dilinizi ileri geri klitorisi içine alarak hareket ettirin (sanki klitoris penis, sizin diliniz de onu içine alan vajinaymış gibi düşünün). Bu teknik muhtemelen her kadını büyük bir orgazm patlamasının eşiğine taşıyacaktır.

Oral seksin alfabesi:
Diliniz onun genital bölgesinde gezerken alfabedeki harfleri söyleyin. Bu teknikte diliniz sürekli değişik yönlere hareket edeceğinden ilginç biçimde işe yarar. En sevdiği harfleri ve hangi sıranın en çok hoşuna gittiğini deneyerek öğrenin. Belki ilginç kelimeler de yakalarsınız.

Oral seks ile ilgili çeşitli öneriler:
İyi bir aşığın elleri hiç durmaz. Araştırmaya devam edin. Vajinasına bir parmağınızı sokun veya oral seks yaparken bir yandan kalçalarını/bacaklarını okşayın veya sıkın. Piyasadaki çeşitli kayganlaştırıcı jel, krem, sıvıları da kullanabilirsiniz. Bazıları kokulu/tatlı, bazıları nefesinizle veya sürtünmeyle sıcaklık veren cinstendir. Oral seks yaparken ağzınıza bir parça nane şekeri atmak da kadınınıza tatlı bir ürperti veren farklı bir teknik olabilir. Dikkat edin nane aroması çok az veya çok keskin olmasın. Ağzınıza bir parça buz atıp oral seks yapmak da değişik olabilir.

 
Reklam

Sizce Aşağıdaki Nedenlerden Hangisi Aldatmayı Kolaylaştırır?

Sizce Aşağıdaki Nedenlerden Hangisi Aldatmayı Kolaylaştırır?
 

ANKET

Cinsellikle ilgili sorularınızın yanıtlarını hangi kanallardan alıyorsunuz?